Stoły dębowe

Stone Animals

Produkty

Stolik kawowy 50 x 50 cm

Nowoczesny i elegancki stolik kawowy 50×50. Stolik kawowy w całości został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Blat wykonano z dębu grubości 4cm wykończony ochronną warstwą olejową. Cokoły podtrzymujące blat zostały wykonane ze stali węglowej malowanej proszkowo. Posiada on nowoczesną formę oraz kształt, który sprawdzi się w każdym wnętrzu jako stolik kawowy a także jako stolik pomocniczy. Ten oryginalny mebel uczyni Państwa wnętrze jeszcze bardziej wyjątkowym.

Stolik 120 x 60 x 55 cm

Elegancki stolik 120×60, wysokość 55 cm- wykonany z wysokiej jakości materiałów. Podstawowej jakości materiałem zastosowanym do produkcji jest dębowy blat wykończony olejową warstwą ochronną która czyni meblem elegancki i łatwym w utrzymaniu czystości. Nowoczesny styl oraz estetyka wykonania to najważniejsze cechy produktu które uczynią każde wnętrze wyjątkowym. Nowoczesny design stolika pozwala na niestandardową aranżacje wnętrz i jednocześnie czyni je nowoczesnymi,ekskluzywnymi oraz pełnymi delikatnej elegancji wnętrzami.

Stolik 140 x 80 x 75 cm

Stół jest najważniejszym z mebli użytkowych. Przy stole podejmowane są ważne decyzje, organizowane spotkania rodzinne i biznesowe. Oferujemy Państwu nowoczesne stoły 140×80 wysokość 75 cm. Blat wykonano z dębu grubości 4cm wykończony ochronną warstwą olejową. Cokoły podtrzymujące blat zostały wykonane ze stali węglowej malowanej proszkowo. Nasze stoły cechuje funkcjonalność i prostota, a także elegancja i klasa. Wkomponują się we wnętrze nowoczesne ale te z te bardziej klasyczne wprowadzając w nie świeżość. Wyprodukowane przez nas stół pasują do jadalni, biur, sal konferencyjnych.