Home & Dekoracje

Stone Animals

Produkty

Świecznik „LOVE” na proste, wąskie świece to nasz kolejny produkt. Duży , masywny wykonany ze stali węglowej o gr. 8 mm, malowany proszkowo, dostępny w kilku kolorach do wyboru. Wymiary szerokość 43 cm , wysokość 27 cm.

Biały, czarny, a może czerwony ? Małe świeczniki na podgrzewacze o średnicy 4 cm to nasz kolejny produkt. Wysokość 12 cm, szerokość podstawy 8 cm.

Kolejny nasz produkt – lampion, masywny, w stylu industrialnym dla lubiących wypoczywać przy świecach a przy okazji ceniących ciekawy wystrój. Dostępny w trzech kolorach: czarnym, białym i w odcieniu szarości oraz w dwóch wersjach, na jednej dużej nodze (każda inna, niepowtarzalny wzór) oraz na czterech małych nóżkach. 

Wymiary: mały wys. ok. 22 cm, szer. 16 cm, duży wys. ok. 46 do 52 cm, szer. 16 cm.

Wykonany ze stali węglowej, malowany proszkowo,  masywny o wysokośći 18 cm, średnica podstawy 10 cm. Na świece o średnicy 8 cm, dostępne kolory : złoto struktura, biały i czarny struktura. Możliwe inne kolory na zamówienie powyżej 10 sztuk.

Stojak na ręcznik wykonany ze stali węglowej, malowany proszkowo, na małe i duże rolki o średnicy do 20 cm. Wysokość 34 cm. Dostępne kolory biały oraz szary (antracyt). Możliwe inne kolory na zamówienie powyżej 5 sztuk.